Новини / Фінанси     07 липня 2019 10:51

Кредити під 11% та аграрні розписки: ефективне залучення коштів від господарства Відродження

Комерційний директор господарства «Відродження» Євген Вайн вважає аграрні розписки ідеальним інструментом кредитування фермерів. Також бізнесмен розповів про переваги кредитування техніки під 11% річних.

Landlord реалізує медіапроєкт «Німецькі технології на полях українських фермерів», завдяки якому ви зможете дізнатися про ефективний досвід ведення агробізнесу.

Господарство «Відродження», що базується у Немирівському районі Вінницької області, активно залучає зовнішні кошти для своєї діяльності. Зокрема, підприємство користується кредитними лініями на купівлю техніки та аграрними розписками під врожаї.

Читайте: Ставка на інновації. Як прагнення фермера Євгена Вайна до нового збільшує врожайність у господарстві «Відродження»

«Техніку здебільшого купували у кредит під 10–11% річних. Уявіть, машини вже працюють у полі три роки, а ми платимо за них 11% річних у гривні. Така схема для нас цікавіша, аніж одразу викласти кошти, — зазначає пан Вайн та продовжує: — Ще 10–15 років тому ми й мріяти не могли про таку банківську послугу, як аграрні розписки. Вони зручні та стабільні через відсутність поняття «застави». Тобто домовленість йде про майбутній врожай. Звісно, банки все дуже суворо перевіряють, але для господарств із тривалою та позитивною банківською історію є можливість користуватися такими перевагами».

Нагадаємо, що в медіапроєкті «Німецькі технології на полях українських фермерів» ви знайдете унікальні кейси агробізнесу і дізнаєтеся про ефективний досвід підприємництва в сільському господарстві. Зокрема, своїм кейсом про створення господарства «Відродження», його розвиток та використання унікальних технологій для збільшення врожайності поділився і Євген Вайн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!