Новини / Фінанси     28 лютого 2020 10:27

Кредит 5-7-9% із 1 березня матимуть часткові гарантії

Для тих, хто тільки починає свій бізнес і не має майна для застави, держава запроваджує часткові кредитні гарантії за програмою "Доступні кредити 5-7-9%".

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

Із 1 березня почне діяти додаткова опція державної програми “Доступні кредити 5-7-9%” – кредитна гарантія. Нею найперше можуть скористатися ті аграрії, що збираються створювати бізнес із нуля.

“За допомогою запуску другого компоненту програми “Доступні кредити 5-7-9%”  ми фактично розблоковуємо інструмент доступного кредитування для тих підприємців, на яких банки до цього не звертали уваги”,  – сказав Руслан Гашев, директор Офісу адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва Мінфіну.

Йдеться про представників малого бізнесу, що вирішили створити власну справу з нуля і окрім ідеї не мають ані прийнятного заставного майна, ані звітності й історії діяльності, пояснив чиновник.

Читайте: Аграрний фонд видаватиме кредити під аграрні розписки

У разі необхідності й уже досвідчені підприємці зможуть отримати часткову кредитну гарантію, але вона покриватиме лише до 50% кредиту за державною програмою доступного кредитування, додав Руслан Гашев.

Фонд розвитку підприємництва, який управляє програмою “Доступні кредити 5-7-9%”, вже узгодив проєкт договору про надання часткових кредитних гарантій з усіма уповноваженими банками (АТ «Укрексімбанк», АТ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк») та навіть підписав угоду з одним із цих банків, зауважує пресслужба мінфіну.

Landlord раніше повідомляв, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук презентував кредити для малого бізнесу під 5%.

 

Читайте також