Новини / Логістика     01 лютого 2019 09:46

Кравцов пообіцяв закупити 480 локомотивів та залучити 80 млрд гривень інвестицій

Очільник «Укрзалізниці» Євген Кравцов пообіцяв за 10 років оновити парк вантажоперевізної техніки. Планує закупити 480 нових локомотивів, залучивши для цього 80 млрд гривень інвестицій. У 2019 році шукають стратегічного партнера для оновлення вантажних електровозів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

За словами Євгена Кравцова, збільшення парку електровозів дозволить збільшити об’єми перевезеної продукції до 5 млн тонн вантажів на рік. Це, в свою чергу, збільшить надходження до «Укрзалізниці» та дозволить підняти заробітну плату працівникам.

ЧитайтеВільне ціноутворення та підвищення безпеки – у Парламент внесли закон про залізничний транспорт

Серед головних проблем, над вирішенням яких наразі працюють фахівці «Укрзалізниці» є питання тарифної політики. Пропонується встановити на регулярній основі автоматичну індексацію тарифів на вантажні перевезення та уніфікувати вартість тарифу на порожній пробіг.

«Ці рішення допоможуть залучити капітальних інвестицій на суму 24,5 млрд грн.», – пояснив Кравцов.

Залучені кошти інвесторів дадуть змогу провести ремонт як залізничних шляхів, так і вагонів.

Як раніше повідомляв Landlord, Укрзалізниця розробляє розробляє проект UZ Air Guard, який передбачає запровадження контролю рухомого складу та інфраструктури за допомогою дронів. Відеоспостереження з повітря вестиметься на 68 полігонах, на яких відбувається майже 95% крадіжок.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також