Новини / Логістика     23 березня 2022 19:51

Країни Балтії та Польща закликали ЄС заборонити перевезення вантажів РФ

Розглядають питання щодо заборони заходу російських та білоруських суден у порти ЄС

Міністри транспорту країн Балтії та Польщі закликали країни Євросоюзу заборонити перевезення вантажів автомобільним транспортом до РФ та Білорусі, а також провезення вантажів із цих країн, пише Інтерфакс-Україна.

У повідомленні також міститься заклик заборонити захід російських та білоруських суден у порти ЄС.

Міністр транспорту Литви Марюс Скуодіс підписав спільне звернення трьох міністрів транспорту країн Балтії та Польщі до відомств ЄС та інших колег із закликом запровадити загальноєвропейську заборону на дорожні перевезення в/з Росії та Білорусі, крім того забороняючи суднам заходити до портів ЄС.

“Дії ЄС необхідні тут і зараз. Ми сподіваємося, що глави держав і урядів ЄС, які зустрілися в четвер у Брюсселі, не вагатимуться”, – сказав Скуодіс.

Раніше активісти у Литві та Польщі протестували проти перевезення вантажів автомобільним транспортом між країнами ЄС та РФ. Литва погоджує з іншими країнами регіону ініціативу заборонити російським та білоруським суднам заходити до їхніх портів. Проте литовська премʼєрка Інгріда Шимоніте заявила, що краще було б ухвалити рішення загалом у ЄС, оскільки це закрило б можливості для юридичних спорів.

Раніше Landlord повідомляв, що три порти в Україні здійснюють прийом і відправку вантажів.

Олександра Марченко

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також