Новини    04 жовтня 2017 12:28

Кожна третя пляшка оливкової олії – підробка  


Через рекордну посуху виробництво оливкової олії цього року знизилося майже наполовину, а ціни підскочили. Причиною цьому – рекордна посуха в Італії.

За два місяці до початку збору оливкової олії сільськогосподарський союз Coldiretti озвучив песимістичний сценарій та оголосив ще один кризовий рік для виробництва оливкової олії в Італії, передає Rzeczpospolita.

«Цього року в нас були великі надії на урожай, цвітіння було прекрасним, плодоношення – хорошим, а потім припинився дощ і почалася спека, – заявив Девід Граніері, президент Консорціуму оливкової олії, передає La Republica. – Засуха переважає з кожним роком, і ми знаємо, що повинні змінити умови рощення оливкових гаїв. Ми повинні зрошувати їх, як й інші культури».

Через багатотижневу посуху оливки мають великі кісточки і зовсім мало м’якоті.

Згідно з прогнозами, залежно від регіону, маслин буде менше на 30-60%. Найбільших втрат очікуються в регіоні Марке на узбережжі Адріатики.

Представники Італійського сільськогосподарського союзу попереджають, що зі скороченням виробництва високоякісної оливкової олії зростає ризик шахрайства, включаючи підробку. Уже зараз дві з трьох пляшок оливкової олії, розлитих в Італії, містять олію іноземного виробництва, попереджає Coldiretti.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...