Новини / Тваринництво     16 лютого 2020 17:06

Козеня та лама: нові прихильники Кейт Міддлтон на фермі в Північній Ірландії

Герцогиня Кембриджська вирушила в чергове турне в рамках програми 5 Big Questions on the Under Fives.

Про це розповідає РБК-Україна.

Дружина дружина герцога Кембриджського Вільяма знайшла собі прихильників навіть на фермі в Північній Ірландії! Герцогиня побувала на фермі The Ark, розташованій у місті Ньютаунардс. Поспілкувалася там із місцевою малечею, викликавши справжній фурор. Підкорило місцевих фермерів те, що герцогиня проявила увагу не лише до дітей, а й до їхніх бабусь та дідусів, обговоривши особливості розвитку дітей у ранні роки.

А також не погребувала погодувати тварин на фермі – козенятко й ламу. Ферму Кетрін відвідувала у своєму улюбленому образі в стилі картрі-шик, що також припало до душі ірландським фермерам.

Кейт Міддлтон з’явилася на люди в демократичному одязі: короткій куртці-жакеті кольору хакі з накладними кишенями британського бренду Barbour та у вузьких чорних брюках.

Читайте: Аграрний туризм може дати фермеру до 70% додаткового доходу

Довершила стильний повсякденний одяг водолазка бузкового кольору. Образ доповнювали високі декоровані чоботи з коричневої шкіри. Волосся герцогиня вклала легкими хвилями. Макіяж – легкий і максимально природній. Родзинкою образу стали вишукані золоті сережки у вигляді гілок папороті.

Кетрін прогулялася фермою, погодувала козеня з пляшечки. Поспілкувалася з ламами та альпаками. Й навіть не побоялася зазирнути до місцевого тераріуму. Пізніше Міддлтон вирушила до соціальної кав’ярні Social Bite, розташованої в містечку Абердині  в Шотландії.

Landlord раніше повідомляв, що Британія після Brexit може скасувати мита на українські продукти.

Читайте також