Новини / Ринок землі     24 вересня 2019 13:35

Корпорації скуплять наші землі за фук – Тимошенко лякає українців

Якщо закон про продаж сільгоспземлі не запрацює лише цьогоріч, бюджет України втратить 22 мільярди гривень. Та якщо  запустити  обіг сільгоспземель сьогодні, Україна втратить більше, – заявляє  лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Про це повідомляє ICTV.

Переваги і ризики скасування мораторію на продаж землі сільгосппризначення обговорювали в програмі «Свобода слова» на ICTV 23 вересня відомі політики та аграрні експерти.

Керівник партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко розкритикувала законопроект про обіг сільгоспземель, оприлюднений Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Читайте: Милованов назвав умови для придбання малим фермером землі

Політик наголосила, що сільгоспземлі в Україні становлять 72 % території країни, а отже, продаж землі має враховувати питання національної безпеки.

«І якщо ми продаємо цю землю, то треба запитати: а хто господарі на цій землі? Кому буде Україна належати?» – заявила лідерка «Батьківщини».

За словами Юлії Тимошенко, іноземці тільки й очікують відкриття земельного ринку в Україні, бо українська земля сьогодні – привабливий, ласий шматок у світі, «навколо якого всі просто зараз стоять і бачать це вже, як мільярдні заробітки на нас з вами».

«Великі світові корпорації просто заберуть нашу землю за фук», – заявила Юлія Тимошенко.


Як повідомляв Landlord, що 20 вересня Мінекономіки оприлюднило законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також