Новини    11 грудня 2022 16:34

Концерн Tallink Grupp побудував найсучасніше на Балтійському морі швидкісне судно MyStar

Вартість будівництва судна склала 247 млн євро

У Фінляндії на корабельні Раума концерну Tallink Grupp було передано новітнє швидкісне судно MyStar, найсучасніше судно на Балтійському морі, що стало новим флагманом флоту Tallink, пише ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

В урочистій церемонії передачі судна власнику взяли участь голова правління Tallink Grupp Пааво Нігене разом із представниками команди Tallink, яка працювала над цим проектом, а також заступник генерального директора корабельні Раума (Rauma Marine Constructions, RMC) Міка Лауріле і представники суднобудівної верфі.

MyStar попрямує до Таллінна, в порт приписки і буде пришвартований до Старої гавані біля першого причалу поряд з терміналом D Талліннського порту.

Перші пасажири піднімуться на борт найенергоефективнішого та найсучаснішого пасажирського судна на Балтиці вже наступного вівторка, 13 грудня, коли MyStar вийде у свій перший комерційний рейс з Таллінна до Гельсінкі.

Будівництво розпочалося у квітні 2020 року. MyStar має довжину 212,4 метра і здатне перевозити 2800 пасажирів. П’ять 8-циліндрових головних двигунів судна здатні працювати на зрідженому природному газі (ЗПГ) та судновому дизельному паливі.

Дизель-електричний привід з гвинтами фіксованого кроку дає технологічні переваги MyStar порівняно з традиційними судновими приводами, роблячи його значно енергоефективнішим. Одночасно судно оснащено рішенням для електроживлення від берегових енергосистем.

Вартість будівництва судна склала 247 млн євро.

Нагадаємо, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру набула асоційованого членства у Відкритому геопросторовому консорціумі.

В порту Рені розпочав роботу перший контейнерний термінал “Вікінг Альянс”.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...