Новини / Рослинництво     05 лютого 2019 11:35

Конопельний агробізнес: можна заробляти $100 тисяч з одного гектара

На лікувальних властивостях конопель в Україні заробляти заборонено, водночас близько 30 українських агропідприємств займаються вирощуванням технічних конопель, а також виробництвом та експортом насіння цієї культури, яка належить до високомаржинальних.

Про це повідомляє biz.liga.net.

Посівні площі під технічними коноплями в Україні становлять лише близько 3000 га, у той час як за підрахунками НААН, на листі та суцвіттях конопель можна заробляти до $ 100 тис. з 1 га.

Незначні обсяги виробництва в асоціації «Українська технічна конопля» пояснюють тим, що в Україні практично немає потужностей для переробки конопель, а також підвищеною увагою силовиків до цієї  галузі.

ЧитайтеПерспективний агронапрямок: активісти вимагають узаконити медичну марихуану

Під час оцінювання перспектив медичного використання конопель (як відомо в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун закликала громадськість підписати петицію про легалізацію марихуани) вчені НААН оприлюднили такі результати:

  • Виробництво насіння дає заробіток $ 500-700 з 1 га при рентабельності 50%.
  • У разі переробки відходів виробництва (тресту) заробіток становить до $ 2000 з 1 га.
  • У разі переробки листя і суцвіть заробіток становить до $ 100 тис. з 1 га.

Про це розповів президент асоціації «Українська технічна конопля» Олександр Ігнатюк.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Україні видано першу ліцензію на ввезення і переробку КБД-сировини (марихуани), а також на експорт продуктів її переробки в Європу та інші країни світу. Отримала ліцензію американська компанія C21 Investments Inc.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також