Новини / Елеватори     21 лютого 2018 15:44

Конкуренція зернових терміналів штовхає власників до впровадження додаткових опцій

Через велику конкуренцію зернових терміналів власники шукають для зернотрейдерів впровадження нових опцій. Про це журналісту LANDLORD  заявив директор ТОВ «Сажам Україна» Михайло Косюхно під час Восьмої міжнародної виставки інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2018».

Як повідомляв раніше LANDLОRD, станом на листопад минулого року, в стадії будівництва в Україні перебували 15 проектів з нарощування зернових потужностей в морських портах, загальною потужністю 35,8 млн тонн і інвестиціями близько $ 850 млн. Проекти передбачали, зокрема, будівництво 7 нових причалів. Ще 21 проект знаходився в «паперової» стадії.

«Потужність та кількість зернових терміналів збільшується. Таким чином буде збільшуватись конкуренція і той хто матиме можливість запропонувати якусь додаткову послугу або те, що не може робити сусід, матимуть перевагу і будуть більш конкурентними», – заявив директор ТОВ «Сажам Україна».

За його словами, такою додатковою опцією може стати небулізація – технологія для обробки зерна в потоці, яка полягає в тому, що при закладці в елеватор, зерно в потоці рівномірно покривається частинками туману величиною 10-20 мікрон.

«Наприклад інсектицидна обробка на вході відвантаженого зерна, що дозволяє  уникнути затримку при розвантаженні та завантаженні вагонів, зробить зерновий термінал більш конкурентноспроможним. Ринок інсектицидної обробки зернових запасів на зерносховищах в потоці, тобто готовими до використання препаратами є лише у своєму зародку в Україні», – каже Михайло Косюхно.

Та додав, що ємність такого ринку надзвичайно велика, за 3 роки компанія встигла охопити 10-15%.

«Наша компанія орієнтовна на будь-які підприємства. Починаючи від невеличких фермерських господарств, що мають свої склади та мають бажання його зберігати будучи спокійним за його якість, до того, як на нього буде краща ціна на ринку, до обладнання для великих елеваторів. В нас є обладнання яке може бути пристосовано і для портових терміналів. Наше обладнання стоїть на найбільшому в Європі лінійному елеваторі ємністю 490 тисяч тонн який знаходиться у Сумській області», – додав директор ТОВ «Сажам Україна» Михайло Косюхно.

Sojam – один з найбільших французьких незалежних виробників інсектицидів, присутній на спеціалізованих ринках з 1953 р. Починаючи з 1966 р. – визнаний спеціаліст в галузі холодного розпилення інсектицидів (небулізації).  До 2010 р. компанія була відома як Compagnie Générales des Insecticides (Генеральна Компанія Інсектицидів).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також