Новини    13 березня 2020 11:33

Компенсація 25% вартості сільгосптехніки – коли почнуться виплати

За придбану у 2020 році українську сільськогосподарську техніку аграріям повернуть 25% вартості. Також компенсацію отримають ті, хто купив техніку у жовтні-грудні 2019 року. Виплати почнуться з 2 кварталу 2020 року.

Опублікована постанова Кабміну, яка передбачає повернення аграріям четверті вартості придбаної сільгосптехніки чи обладнання українського виробництва. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Читайте: Відповідаю впродовж 24 годин – Тарас Висоцький про аграрні питання

За його словами, згідно з бюджетним розписом, виплати мають розпочатися з другого кварталу 2020 року.

У 2020 році аграрії отримуватимуть компенсацію у розмірі 25% від вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання. До того ж, кошти мають надати й тим, хто купив техніку у жовтні-грудні 2019 року, зазначає заступник міністра.

Відповідно до постанови, реєстр аграріїв, які купили техніку та обладнання, формують уповноважені банки і подають до 10 числа до Мінекономіки. Після отримання бюджетних коштів уповноважені банки мають протягом трьох днів перерахувати їх на поточні рахунки  сільськогосподарських товаровиробників та повідомити про це Мінекономіки. Якщо бюджетних коштів буде недостатньо, щоб розрахуватися за звітний період (місяць), залишок компенсують у наступному місяці. 

Як повідомляв LANDLORD, аграріям за рахунок державної підтримки компенсують 25% вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Така допомога надається на безповоротній основі, без рахування ПДВ.

Фото: unsplash.com

Джерело: сторінка Тараса Висоцького у Facebook, постанова Кабміну.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...