Новини / Техніка     16 листопада 2018 16:17

Компанія PÖTTINGER в Україні представила ряд інноваційних рішень для малих і середніх фермерських господарств

Компанія PÖTTINGER підготувала декілька інноваційних рішень для малих і середніх фермерських господарств України.

Як розповів на «ІнтерАГРО 2018» Володимир  Мірненко, бренд-менеджер компанії «PÖTTINGER в Україні», виробник представив рішення, як для великих, так і для малих та середніх сільськогосподарських підприємств.

Зокрема, для невеликих фермерів PÖTTINGER виставив у експозицію одразу три інноваційні рішення, які здатні підвищити ефективність роботи аграріїв і зекономити їм кошти.

По-перше, пан Мірненко звернув увагу на комплекс «MULTILINE» – комбінацію дискової борони з сівалкою, перевагою якої є універсальність – сівалка легко знімається і фермер може працювати з «MULTILINE» як зі звичайною бороною. А в повному комплекті аграрій отримує дешевий аналог посівного комплексу, який за один прохід робить і передпосівний обробіток ґрунту і, безпосередньо, посів.

По-друге – це сівалка «AEROSEM», яка є комбінацією сівалки з ротаційною бороною. У «AEROSEM» поєднані технології зернового і точного висіву та може працювати з будь-якими культурами. На минулій виставці у Ганновері компанія отримала три срібні медалі за інновації. Вона поєднується з бортовим комп’ютером трактора і за допомогою цього оператор може встановлювати режим роботи, який потрібен на конкретному полі.

По-третє, унікальною новинкою PÖTTINGER, яка була представлена на «ІнтерАГРО 2018» став плуг SERVO 35S. Цей плуг компанія готувала спеціально для цьогорічної української експозиції. «Ми помітили, що в Україні все більшої популярності набувають трактори невеликої потужності у межах 100-200 к. с. А ось спеціальної якісної причіпної техніки, яка б розроблялась виключно для експлуатації з такими тракторами на ринку бракує. Думаю, що представлений плуг зацікавить господарства у 500-1 500 га. Він відрізняється дуже простою системою налаштування і посиленою рамою, яка дає додаткові 25% супротиву до скручення. І ще однією особливістю є спеціальний гідроциліндр, який вирівнює плуг після розворотів трактора на полі і повертає його у обране оператором положення», – розповів Володимир Мірненко.

 

 

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також