Новини / Техніка     01 березня 2018 17:28

Компанія KUHN-Ukraine презентувала техніку разом зі своїми дилерами


Це широкий спектр машин, призначених для роздачі кормів, обробки грунту, захисту рослин (обприскувачі), тюкування соломи (прес-підбирачі), які можуть використовувати, як великі агрохолдинги, так і невеликі фермерські господарства, земельні активи яких становлять близько 500 га. За словами Асада Лапша, генерального директора ТОВ «КУН – Україна», асортимент компанії дозволяє знайти сільгоспвиробнику всі необхідні агрегати для вирішення будь-яких агротехнічних завдань.

Він також зазначив, що компанії «КУН – Україна» в останні роки вдавалося показувати стабільне зростання навіть в умовах падаючого ринку і, за його прогнозами, цей сезон не повинен стати виключенням.

«Все попередні показники говорять про те, що рік для нас в черговий раз буде успішним», – каже Лапш.

Оскільки асортиментний портфель техніки в «КУН – Україна» дуже великий, керівник компанії головним викликом для своєї команди і команди дилерів в цьому році вважає організацію демонстрації її можливостей в умовах роботи на полях українських сільгосппідприємств.

«В минулому році ми стали учасниками близько триста заходів. Це були всілякі демо-покази, дні поля, виставки, конференції. В цьому році подібних заходів буде ще більше. Звичайно для постачальників сільгосптехніки важливі стабільна економіка і хороші погодні умови. На ці фактори ми не можемо впливати, але все інше – в наших руках », – запевнив Лапш.

Читайте також