Новини    20 лютого 2023 16:17

Компанія Maersk повністю позбулась логістичних активів в росії

Оскільки жодних додаткових дозволів не потрібно, продаж завершено, він набув чинності 17 лютого 2023 року

AP Moller-Maersk уклала угоду про продаж своїх логістичних майданчиків у Санкт-Петербурзі та Новоросійську компанії IG Finance Development Limited. Продаж двох майданчиків є наслідком прийнятого в березні 2022 року рішення компанії про припинення діяльності в росії, передає usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Внутрішній склад у Новоросійську являє собою об’єкт площею 28 750 кв. м з місткістю 1 500 контейнерів TEU і спеціалізується на обробці комерційних вантажів, таких як зерно, із залізничних вагонів у морські контейнери. Склад охолодженої та замороженої продукції в Санкт-Петербурзі площею 23 500 кв. м відкрили 2020 року.

Оскільки жодних додаткових дозволів не потрібно, продаж завершено, він набув чинності 17 лютого 2023 року.

Довідка. A.P. Moller-Maersk — інтегрований транспортно-логістичний холдинг, до складу якого входять найбільша судноплавна лінія світу, оператор контейнерних терміналів, компанії логістичного та виробничого секторів. Корпорація представлена у 130 країнах. Штат — близько 90 тис. співробітників.

Нагадаємо, данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Працівникам російського автозаводу виділять ділянки під картоплю через “складне економічне становище”.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...