Новини / Трейдинг     02 лютого 2021 18:02

КНР відкриває кордони для молочної продукції з ряду країн

Пільгові ставки ввізного мита будуть встановлені на молочну продукцію з Нової Зеландії, Австралії, Південної Кореї та Пакистану. На окремі позиції встановлено нульове мито

Уряд Китайської Народної Республіки нещодавно оголосив, що знизить або скасує тарифи, які стягуються на деякі імпортні товари, включаючи молочні продукти, з метою збільшення імпорту і збільшення пропозиції на ринку. Про це повідомляє Dairy Reporter.

Згідно з документами, опублікованими Китайської митно-тарифної комісією, прийняті тарифні ставки будуть навіть нижче, ніж ставки для режиму найбільшого сприяння, а країнами-бенефіціарами в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні будуть Нова Зеландія, Австралія, Південна Корея і Пакистан. Так, з новозеландського сиру зняті всі збори, тобто його імпорт до Китаю буде обкладатися податком у 0%.

Читайте: Крістіан Телл очолить BASF Agricultural Solutions Україна

Цікаво, що ставки мита знижені в рамках загальної нової стратегії розвитку молочної промисловості країни. Стратегія, яка отримала назву «План дій щодо підвищення якості та безпеки молочних продуктів», була розроблена державною адміністрацією з регулювання ринку Китаю (SAMR) і є одним із способів мотивувати місцевих споживачів збільшити споживання молочних продуктів.

«Хоча загальний рівень якості та безпеки молочних продуктів в останні роки підвищився, була прийнята державна стратегія, оскільки проблеми в галузі все ще існують. Метою стратегії, яка буде реалізована до 2023 року, є виявлення проблемних областей і досягнення цілей, що включають оптимізацію системи стандартів якості та безпеки молочних продуктів з розширеними можливостями нагляду», – йдеться в офіційній заяві SAMR.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у 2020 році Україна імпортувала мінеральних добрив на $841 млн

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також