Новини / Рослинництво     16 грудня 2019 16:42

Клуб Новаторів агробізнесу: результати використання препаратів BASF

17 грудня на традиційній зустрічі учасників Клубу Новаторів агробізнесу BASF обговорюватимуться результати застосування препаратів компанії. На заході будуть представлені кейси учасників та пройде обговорення досвіду кожного господарства.

Так, зокрема, пропонуємо ознайомитися з досвідом кількох господарств, що цьогоріч використовували для обробітку культур нові препарати BASF.

Підприємство СВК «Вівсянецький», що на Вінниччині, в рамках участі у Клубі Новаторів агробізнесу у 2019 році протестувало препарати Архітект™, Євро-Лайтнінг® Плюс, Адексар® СЕ Плюс, Медакс® Топ, Систіва®, Корум®, Стеллар® Плюс. За словами голови правління господарства Валерія Ліневича, добре себе показав препарат Архітект™, у комбінації з Піктор® вдалося отримати врожайність соняшника 45,4 ц/га.

Читайте: Клуб Новаторів агробізнесу: як вода впливає на ефективність ЗЗР

Ще один учасник Клубу Новаторів — господарство ПАП «Обрій» — цьогоріч скористалося такими препаратами BASF, як Архітект™, Адексар® СЕ Плюс, Медакс® Топ, Систіва®, Корум®, змогло оцінити роботу протруйника Кінто® Плюс, яким скористалося наприкінці 2018 року. Як відзначив заступник директора з рослинництва Микола Золотий, регулятор росту Медакс® Топ (1 л/га) допоміг уникнути вилягання зернових; чудові результати показав фунгіцид Адексар® СЕ Плюс у нормі 0,8 л/га, який відмінно проконтролював хвороби. Також пан Микола дав свій висновок стосовно протруйника Кінто®Плюс — на ярій пшениці препарат дав прибавку 7,7 ц/га.

За результатами тестування має гарну характеристику й гербіцид Корум®. Зокрема, АМГ «Миронівське» завдяки використанню препарату в нормі 2 л/га вдалося взяти під контроль перерослу лободу й отримати 28 ц/га сої.

Відзначимо, що більш детально про використання препаратів BASF учасники Клубу Новаторів говоритимуть на щорічному засіданні, що відбудеться 17 грудня під Києвом.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також