Новини    14 вересня 2018 17:09

Китайська компанія та «Укрспирт» підписали меморандум щодо модернізації 6 спиртзаводів


ДП «УКРСПИРТ», Державна інноваційна фінансово-кредитна установа та китайська компанія Beijing HUAFU Engeneering Co., Ltd. підписали меморандум про модернізацію Лопатинського, Старонибаського та Суходільського МПД. Про це повідомляє пре-служба «Укрспирту».

Зазначається, що компанія Beijing HUAFU Engeneering Co., Ltd. спеціалізується на комплексних інженерно-технічних рішеннях для машинобудування та переробної галузі.

«Напередодні сторони оглянули зазначені виробничі майданчики та обмінялися технічними протоколами щодо їх можливої модернізації. Лише від впровадження енергоощадних технологій споживання газу може бути скорочено у 2-3 рази. Це суттєво вплине на собівартість готової продукції та зробить її конкурентоспроможною на зовнішніх ринках», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до стратегії розвитку підприємства ДП «УКРСПИРТ» планує диверсифікувати виробництво та виробляти біоетанол та біопаливо. Реалізація стратегії потребує імплементації вітчизняного законодавства до законодавства ЄС. Законодавчі ініціативи передані ДП «УКРСПИРТ» до міжвідомчої робочої групи з питань розвитку спиртової галузі при Кабінеті Міністрів України.

Ще немає новин у цій стрічці ...