Новини / Технології     18 січня 2019 12:13

Очистка брудної води за секунду – створено унікальний порошок

Науковці із Сінгапуру створили унікальний порошок PolyGlu, здатний за кілька секунд очищувати воду від бруду. Водночас він не може очистити рідину від мікробів і вірусів – для цього потрібні додаткові спеціальні фільтри або нагрівання. Однак відділену від бруду воду цілком можна використовувати в агросекторі – для поливу плантацій, у побуті або під час надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє прес-служба ООН на своїй сторінці в Twitter.

Порошок – розробка міжнародної компанії «GoodWater», яка заради вирішення екологічних проблем об’єднала навколо себе мережу іноземних корпорацій, неурядових організацій, академічних та наукових установ. Одним з напрямків діяльності стали розробки щодо очищення та фільтрації води.

Читайте: Вода з повітря. Створено унікальні панелі, що дають воду з пари

PolyGlu із ферментованих соєвих бобів презентували 2017-го. Порошок у лічені секунди змішується з брудом, «примушуючи» його осісти на дні. Один грам такого коагулянта здатен очистити 5 літрів води.

Науковці стверджують, що порошок здатен вирішити проблему брудної води в азійських країнах.

Як раніше повідомляв Landlord, посуха входить у десятку найбільш руйнівних стихійних явищ, що пов’язано зі значними збитками сільському господарстві. Щоб усвідомити масштаби втрат, варто ознайомитися з візуалізацією, яка показує найдорожчі природні катастрофи в історії США за останні 40 років.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також