Новини    07 липня 2022 12:33

Холдинг OSTCHEM Фірташа переміг у судовій справі проти АМКУ

Рішення Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду остаточне та оскарженню не підлягає

Group DF заявила, що 5 липня Верховний Суд задовольнив позов трьох підприємств азотного холдингу Ostchem (“Сєвєродонецького об`єднання “Азот”, черкаського “Азоту”, “Рівнеазоту”) у справі №910/15541/19 та визнав недійсним рішення Антимонопольного комітету 598-р від 05.09.2018 про примусовий поділ холдингу Ostchem та накладення штрафу у розмірі 107 млн грн.

“Це третє фінальне рішення у затяжному судовому процесі, який тривав майже 3 роки. Усі звинувачення у зловживанні монопольним становищем на ринку азотних мінеральних добрив суд визнав неправомірними, а висновки АМКУ про монопольне становище групи – безпідставними. Суд скасував рішення АМКУ щодо примусового поділу азотного холдингу Ostchem”, – йдеться в повідомленні Group DF.

5 вересня 2019 року Антимонопольний комітет ухвалив рішення примусово розділити групу компаній Ostchem Дмитра Фірташа щодо виробників азотних мінеральних добрив та накласти максимальний штраф у розмірі 107 мільйонів гривень.

29 липня 2020 року рішення Антимонопольного комітету про зловживання монопольним становищем та примусовий поділ АМКУ було успішно оскаржено адвокатами Ostchem у Київському Господарському суді Києва.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв Ostchem відкликав позов та закрив справу щодо квотування азотних добрив.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...