Новини / Технології     06 грудня 2019 14:28

Кернел впровадив ERP-систему Microsoft

Компанія Кернел оновила систему управління процесами за допомогою ERP-рішень нового покоління на базі Microsoft Dynamics NAV 2018, що дало змогу агрохолдингу значно підвищити ефективність бізнесу.

Про це повідомляє Agro Review.

Проєкт із впровадження ERP-системи Microsoft Dynamics NAV 2018 Кернел реалізує спільно з консалтинговою компанією Innoware. Він стартував на початку 2018 року, на той момент компанія вже більше 10 років використовувала і розвивала одну із попередніх версій системи.

Читайте: ПСП Дмитрівка: як родинна справа переросла у зразковий агробізнес

Цифрова трансформація бізнесу є частиною глобальної стратегії Кернел, тож цей проєкт, за словами фінансового директора Кернел Анастасії Усачової, є «ключовим на шляху підвищення ефективності бізнес-процесів, функції контролінгу та автоматизації бухгалтерських операцій».

Проєкт був виконаний за 9 місяців. Ще два місяці знадобилося на стабілізацію системи.

Результати впровадження ERP-системи Microsoft Dynamics NAV 2018:

  • компанія змогла підвищити якість аналітичної інформації, яку надає система, і таким чином забезпечила можливість глибокого аналізу ефективності операцій закупівлі сільгосппродукції.

Можливості, які отримав Кернел завдяки впровадженню ERP-системи:

  • Управління ДДС – централізоване управління рухом грошових коштів у компанії на рівні планування.
  • Управління ризиками контрагентів – інтеграція із сервісами YouControl і YouScore для перевірки контрагентів.
  • Управління закупівельною діяльністю – унікальна бізнес-модель для роботи з постачальниками зерна: від формування бюлетеня цін і управління взаєморозрахунками з постачальниками до управління заявками на кредитування та інтеграцією із системою електронного документообігу KernelEDocs.
  • Розширення функції управління платежами при розрахунках із постачальниками – створення ланцюжка затвердження платежів залежно від різних умов.

Наразі Кернел та Innoware впроваджують наступний модуль системи – «Управління запасами і продажами», який охоплює процеси продажу зернових та соняшникової олії.

Landlord раніше повідомляв про те, що Кернел виділяє $120 млн на програму Open Agribusiness.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також