Новини / Логістика     22 листопада 2019 09:35

Кернел уперше відправив зерно до Китаю виключно водним маршрутом ВІДЕО

Компанія Кернел впроваджує нове логістичне рішення для транспортування зерна з України до Китаю – уперше такий довгий шлях буде здійснено лише водним маршрутом. Експортна партія з 4 тис. тонн кукурудзи вже подолала 800 км Дніпром і вирушила з Чорноморського порту до Китаю.

Про це Кернел повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

Знімальна група зафіксувала новий шлях експортного вантажу на відео: річкова баржа завантажується зерновими в річковому порту в Світловодську, далі 8 діб спускається Дніпром у морську акваторію, і потім просто посеред моря перевантажується на морське судно, яке прямує до Китаю.

Читайте: Роман Лещенко назвав фейком проведення земельного референдуму у 2024 році

«Історичний момент. Вперше наше зерно подолає тисячі кілометрів виключно водним маршрутом – від річкового порту в Світловодську і до порту призначення в Китаї. Дві баржі, 4 тисячі тонн кукурудзи, 800 кілометрів річкою за 8 діб і завантаження зерна в судно безпосередньо в морі! Наша продукція вже вирушила з Чорноморського порту і прямує до Піднебесної», – відзначено у повідомленні компанії.

Landlord раніше повідомляв про те, що Кернел почав поставляти в Китай особливий вид олії – рафіновану дезодоровану виморожену олію з пресової соняшникової олії, вироблену на Приколотнянському ОЕЗ.

Читайте також