Новини / Кейси     25 лютого 2019 18:02

Кейс: 24 апартаменти для корів. Ірландець збудував новітню органічну ферму ФОТО

Для свого органічного молочного підприємства на 170 корів ірландське подружжя збудувало вражаючий модернізований комплекс, що налічує 24 одиниці. На його створення фермери отримали грант TAMS. Загальна вартість будівництва становила 280 тис. євро.

Про це повідомляє agriland.ie.

У 2004 р. Peter та Jenny Young заснували ферму в Castlefarm, Narraghmore (Ірландія), яка налічувала 65 корів, що доїлися за допомогою звичайної системи, та мала невеликий обробіток ґрунту. Але від самого початку подружжя активно шукало варіанти майбутнього розвитку свого господарства.

Читайте: Кейс: французький фермер успішно вирощує субтропічні ягоди під Одесою

Уже у 2006 р. ферма долучилася до процесу органічного виробництва з досягненням повного органічного статусу у 2008 р. Загальна площа оброблюваної площі зросла з 72 до 108 га. Сьогодні на фермі вже 170 корів та телиць, і саме зараз тут активно відбувається процес отелення.

На додаток до органічного молочного підприємства, подружжя Youngs також керує фермерським магазином на холдингу Kildare, де продаються органічні продукти, зокрема мед і крупа, овес, які також виробляються на їхній фермі.

На цей час на фермі споруджено потужний новітній модернізований комплекс, який налічує 24 одиниці.

Оснащення:

  • підйомні важелі – ліфт для запуску;
  • легкі кластери;
  • система промивання лінії;
  • пристрої для подачі пакетів;
  • вакуумний насос зі змінною швидкістю;
  • насос для молока зі змінною швидкістю;
  • система автоматичного складання Alfco;
  • зафіксована ванна для ніг;
  • бункер для кормів на 15 т;
  • бак для молока Packo об’ємом 21 500 л.

Комплекс гарно оформлений: з великою кількістю мансардних вікон, розташованих упродовж усього блока, внутрішня частина пофарбована в білий колір.

На будівництво модернізованої садиби для корів подружжя Youngs отримало грант. Він не покрив усіх інвестицій, але дуже допоміг. Грантові кошти використали на доїльний зал, резервуар для сипучих продуктів, систему автомийки, задні ворота і скребок.

Петер розповідає, що для отримання гранту на цільову схему модернізації сільського господарства (TAMS) в Ірландії потрібно немало часу: «Я сам подав заявку на участь; це хороша система – крок за кроком, і це реально зробити. Однак не думайте, що якщо ви подастеся на програму сьогодні, то ви отримаєте її завтра».

Landlord раніше повідомляв про те, що відомий 33-річний британський футболіст Уейн Руні після завершення футбольної кар’єри вирішив стати фермером. Для цього будує у своєму розкішному маєтку вартістю 20 млн фунтів сарай для зберігання тракторів і сіна.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також