Новини    06 листопада 2023 14:39

Канадська компанія викупила активи фінської Helsinki Shipyard, які раніше належали росіянам


Активи фінської корабельні Helsinki Shipyard Oy викупила канадська суднобудівна компанія Davie. Вона близько десяти років належала росіянам.

Як повідомляється на сайті Helsinki Shipyard, спершу компанія належала Об’єднаній суднобудівельній корпорації, а потім кіпрському офшору росіянина Рішату Багаутдінову.

Helsinki Shipyard Oy була орієнтована на російський ринок, тому вторгнення РФ до України спричинило економічні та фінансові проблеми. Тепер новий власник може відкрити для неї північноамериканський ринок.

Деталі угоди залишили конфіденційними. Утім у Davie зазначили, що уряд Квебеку надав їм для угоди 77 млн євро, що частково покрило витрати. Здебільшого кошти скерують на забезпечення фінської компанії обіговими коштами, поки вона відновить роботу та знайде нові контракти.

Довідка. Ще у 1865 році була заснована ця компанія під назвою Helsingfors Skeppsdocka. Вона будує криголами та багатофункціональні судна із підвищеним льодовим класом.

Нагадаємо, логістичний агрохолдинг Maersk направив запит китайським корабельням на будівництво до 15 контейнеровозів місткістю 3,5 тис. TEU, що працюють на метанолі.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...