Новини / Трейдинг     20 березня 2019 08:33

Канада розширюватиме імпорт агропродукції з України: кому з виробників готуватися до поставок

Канада висловлює зацікавленість у збільшенні постачання сільгосппродукції з України і розширенні позицій імпорту, зокрема яблук, яєць, м’ясних харчових продуктів. Про це йшлося на зустрічі представників Держпродспоживслужби України та Канадського агентства з контролю харчових продуктів.

Про це повідомляє прес-центр Держпродспоживслужби.

На зустрічі Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи з регіональним представником Канадського агентства з контролю харчових продуктів та співробітниками Посольства Канади в Україні сторони обговорювали питання виходу нової української продукції на ринок Канади. Зокрема Канада висловила зацікавленість в імпорті з України яблук, курячих яєць, м’ясних харчових продуктів тощо.

Читайте: Як фермерам отримати кращу ціну на соняшник: три поради від Луїса Карлоса Алонсо

Для розгляду цих питань у травні до України прибуде місія компетентного органу Канади для проведення аудиту української системи державного контролю.

Landlord раніше повідомляв про те, що Україна планує розширювати співробітництво з Канадою в агросекторі, збільшуючи обсяги торгівлі та реалізуючи спільні освітні й науково-дослідні проекти за такими напрямами, як біоекономіка, зелена економіка й агротехнології.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також