Новини / Технології     24 липня 2019 16:39

Канабіс як потужне знеболювальне: науковці встановили нові властивості конопель

Дослідники канадського Університету Гвельфа виявили, що активна речовина конопель – канабідіол – може полегшувати біль і дає можливість створити засоби, в 30 разів потужніші для зниження запалення, ніж аспірин.

Про це повідомляє ресурс medicalxpress.com.

Відкриття розгортає потенціал для створення природного засобу лікування болю, що забезпечує потужне полегшення без ризику залежності від знеболювальних.

Використовуючи комбінацію біохімії та геноміки, дослідники змогли визначити, що канабіс продукує дві важливі молекули – канфлавін А і канфлавін В.

Читайте: Коноплі: перезавантаження. Фермерам радять саджати перспективну традиційну культуру

Відомі як «флавоноїди», канфлавіни A і B були вперше ідентифіковані в 1985 році, коли дослідження підтвердили, що вони мають протизапальні властивості. Але подальше вивчення цих молекул сповільнювалося протягом десятиліть, через те, що дослідження канабісу було високо регульованим.

Оскільки канабіс зараз легальний у Канаді, а дослідження геноміки значно просунулися, вчені Університету Гвельфа вирішили проаналізувати канабіс, щоб зрозуміти, як Cannabis sativa біосинтезує канфлавіни. Їхні повні результати були нещодавно опубліковані в журналі Phytochemistry.

Описані знахідки дають можливість створити натуральні продукти для здоров’я, які містять ці важливі молекули.

Landlord раніше повідомляв про те, що австралійські вчені виявили нові властивості конопель: канабідіол знищує стійкі бактерії.

Читайте також