Новини / Технології     18 березня 2019 14:25

Камера на дроні для щоденного моніторингу врожаю – спільний проект Syngenta та Sony

Компанія Syngenta у співпраці з Sony розробила новий цифровий пристрій для агрономів, який дає розширені можливості аналізу врожаю і прийняття рішень у режимі реального часу. Цей пілотний проект об’єднає програмне забезпечення компанії FarmShots для супутникової зйомки із Sony Smart Solution.

Про це повідомляє Agrosphera.

Можливості

Мультиспектральний сенсорний модуль надасть агрономам доступ до технологій зондування і обробки, одночасно збирає зображення і дані, створюючи високоточні матеріали про сезонні культури в полі без необхідності підключення до мережі.

Читайте: «Ми запускаємо дрони, але нікому керувати трактором»: в агросекторі шукають шляхи подолання проблеми з кадрами

Програма дозволить проводити щоденний моніторинг урожаю за допомогою точного збору і аналізу даних з полів.

Як працює?

Рішення Sony працює за допомогою камери з двома датчиками, встановленої на дроні, використовує технологію об’єднання датчиків і технологію швидкого зшивання для створення карт усього поля. Оскільки пристрій працює без мережі, карти будуть готові відразу після польоту.

Щоб випробувати нове інтелектуальне сільськогосподарське рішення, Syngenta планує співпрацювати з вибраними представниками галузі й агрономами.

З чого все почалося?

Минулого року компанія придбала стартап дистанційного зондування FarmShots. Ця програма використовує супутникові й безпілотні знімки з високою роздільною здатністю для проведення аналізу стану рослин і дає уявлення про польові умови на основі моделей поглинання світла.

FarmShots тепер працює у цифровому портфелі Syngenta в складі AgriEdge Excelsior, американської системи управління фермами Syngenta на шляху до глобального ринку.

«Ми раді, що можемо запропонувати комплексне рішення для задоволення потреб сільськогосподарської галузі шляхом підвищення ефективності та продуктивності» – каже Брюс Танака, Sony Imaging Products and Solutions Inc.

Landlord раніше повідомляв про те, які агрокомпанії найбільше витрачають коштів на інновації.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також