Новини / Політика     27 грудня 2018 15:40

Кабмін заборонив глюкозу та крохмаль із Росії

Уряд ухвалив новий список санкційних продуктів, які відтепер підприємці не можуть ввозити з РФ. Під заборону потрапили глюкоза, крохмаль та численні сиропи. У такий спосіб Кабмін бореться з російської агресією в економічній площині.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

27 грудня Кабінет міністрів підтримав постанову «Про внесення змін до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації».

ЧитайтеНібулон, Kernel та ще 10 агрокомпаній, на які Росія наклала санкції

Відтепер із сусідньої держави заборонено імпортувати кукурудзяний крохмаль, глюкозу та сиропи з неї, мальтодекстрин і мальтодекстриновий сироп.

Ці продукти доповнили список введених раніше санкцій. Так, наразі вже діють обмеження на ввіз в Україну низки таких товарів російського виробництва як чай, кава, пиво, молочна продукція, горілчані вироби, косметичні засоби особистої гігієни та хлористий калій.

Як раніше повідомляв Landlord, у травні 2018-го Україна ввела санкції проти виробників фосфоровмісних добрив ПАТ «Фосагро» (Москва) і пов’язаного з ним ТОВ «Фосагро-Україна» (Київ). Крім того, чиновники ввели обмеження на торгові операції і блокування активів терміном на 3 роки для десяти російських елеваторів.