Новини    21 березня 2018 14:51

Кабмін створює державну установу «Офіс залучення інвестицій»


На засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено розпорядження про утворення державної установи «Офіс залучення інвестицій». Про це повідомляє пре-служба уряду. Згідно з розпорядженням, з постійно діючого дорадчого органу при Кабінеті Міністрів України Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) перетворюється на державну установу.

Метою Офісу, як і раніше, залишається залучення в Україну прямих іноземних інвестицій та вдосконалення іміджу держави як привабливої для інвестування країни.

«Робота Офісу з 2016 року полягає у залученні інвестицій та спрямована на забезпечення інвесторів актуальною інформацією і порадами стосовно особливостей ведення бізнесу в країні, а також щодо діяльності в основних галузях економіки – агробізнесі, виробництві, енергетиці, інфраструктурі, сфері інноваційних технологій», – нагадали в Кабміні.

Також UkraineInvest сприяє координації діяльності органів виконавчої влади у врегулюванні проблемних питань, які постають під час інвестування в українську економіку.

«Фахівці Офісу готують пропозиції стосовно формування, покращення та реалізації інвестиційного потенціалу України, розвитку ключових інвестиційних проектів, стимулювання інвестиційного середовища в Україні та захисту прав інвесторів. Офіс залучення інвестицій активно працює над розробкою нормативно-правової бази ведення бізнесу в Україні, здійснює експертний аналіз бізнес-клімату та аналізує основні проблеми», – йдеться у повідомленні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...