Новини    15 листопада 2023 14:27

Кабмін схвалив механізм для продажу арештованої яхти Медведчука за кордоном


У Кабміні за ініціативи Агентство з розшуку та менеджменту активів погодили процедуру реалізації арештованих активів та впровадження можливість їх продажу за кордоном. Це надасть можливість продати  92-метрову яхту Royal Romance, що належить родині Віктора Медведчука та знаходиться у Хорватії.

Як повідомляє пресслужба АРМА, зміни було внесено до Постанов Кабміну № 719 та № 558. Згідно з новими правилами, продажі дозволено здійснювати лише на Prozorro та відповідно до норм європейського законодавства.

Вперше історії Україні подібні зміни унормовують реалізацію арештованого майна за кордоном. Яхту Медведчука було передано в управління АРМА для її реалізації 11 квітня 2022 року ухвалою Личаківського районного суду м. Львова.

В АРМА вважають, що орієнтовно оцінюється у 200 млн євро. Кошти тануть ресурсом державного бюджету для посилення обороноздатності України та сприятимуть перемозі над ворогом.

Нагадаємо, начальниці Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області оголосили про підозру в незаконній приватизації 60 га землі сільськогосподарського призначення.

Бюро економічної безпеки заявило, що викрило львівський холдинг, до складу якого входять 60 ресторанів та торгових точок, на ухиленні від податків на 50 млн. У БЕБ не вказали його назви, але співзасновник холдингу !FEST Юрій Назарук писав про обшуки і, що досі не було запитів або звернень від правоохоронців.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...