Новини    11 травня 2018 12:27

Кабмін скасував дублювання електронних документів та проставлення печатки


Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка скасовує необхідність проставлення відбитку печатки на документах під час подачі до органів державної влади, а також скасовує обов’язок дублювання електронних документів на папері. Про це повідомляють у прес-службі уряду.

За інформацією Кабміну, чинне законодавство містить норми, які не відповідають сучасним пріоритетам щодо розвитку електронних комунікацій та є невиправдано обтяжливими для бізнесу. Як наслідок, виникла необхідність аналізу та перегляду законодавства.

«Міністерство фінансів України розробило постанову, яка скасовує вимоги використання печаток суб’єктами господарювання (незалежно від їх наявності) під час надання інформації на запит Держфінмоніторингу; надсилання запитів суб’єктами первинного фінансового до державних органів, державних реєстраторів; ведення реєстру фінансових операцій. Цією ж постановою скасовується необхідність дублювати на паперовому носії документів, складених в електронній формі», – йдеться у повідомлені.

В Уряді зазначають,  що постанова приведе до зменшення бюрократії при ведені бізнесу.

«Постанова направлена на реалізацію політики дерегуляції щодо спрощення ведення господарської діяльності, зокрема шляхом скасування вимог використання печаток суб’єктів господарювання та необхідності дублювання на паперовому носії документів, складених в електронній формі. Зазначене приведе до зменшення затрат часу та коштів суб’єктів господарювання та забезпечить розвиток інформаційних ресурсів», – додали в Кабінеті Міністрів України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...