Новини / Техніка     06 січня 2022 07:45

John Deere випустила повністю автономний трактор

Автономний трактор оснащений 6-ма парами стереокамер, що дозволяє виявляти перешкоди на 360 градусів та розраховувати відстань

Компанія John Deere представила повністю автономний трактор, готовий до масштабного виробництва.  Про це повідомляє пресслужба компанії.

Нова техніка поєднує трактор 8R, долотоподібний плуг з підтримкою TruSet, систему GPS-навігації та нові передові технології.

“Автономний трактор має конкретну мету: нагодувати світ. Очікується, що до 2050 р. населення планети зросте приблизно з 8 млрд до майже 10 млрд людей, що збільшить глобальний попит на продовольство на 50%”, – йдеться в повідомленні.

Автономний трактор оснащений 6-ма парами стереокамер, що дозволяє виявляти перешкоди на 360 градусів та розраховувати відстань. Зображення, отримані камерами, проходять через глибоку нейронну мережу, яка класифікує кожен піксель приблизно за 100 мс і визначає, чи машина продовжує рух або зупиняється, залежно від виявлення перешкоди. Автономний трактор постійно перевіряє своє положення щодо геозони, гарантуючи, що він працює там, де повинен, з точністю менше дюйма.

Раніше Landlord повідомляв, що стало відомо, скільки за рік Україна експортувала тонн зерна.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також