Новини / Технології     29 липня 2020 13:15

ІЗОБУД: капітальний підхід

Виробництво будівельних матеріалів та пропозиція технічних рішень для об’єктів аграрної інфраструктури

У більшості випадків якість білоруської продукції приємно вирізняється серед аналогічних пропозицій на ринку України. Особливо ж якщо йдеться про підприємство, що працює на цілковито сучасному устаткуванні та за найсучаснішими технологіями, таке як виробничо-торгова компанія «ІЗОБУД», що спеціалізується на виробництві сендвіч-панелей для швидкомонтованих будівель і теплоізоляційних плит для промислового і цивільного будівництва.

Довідка Landlord

Компанія «ІЗОБУД»

Компанія «ІЗОБУД» була заснована у 1998 році. Почавши роботу на ринку Білорусі, команда «ІЗОБУД» завдяки своєму професіоналізму та якості продукції швидко здобула відмінну репутацію на ринку СНД, у тому числі в Україні.

Сьогодні її продукція виробляється на двох майданчиках —у Могилеві та Волжську загальною потужністю 4 000 000 кв. м на рік. Так, зокрема, у Могилеві функціонує сучасна виробнича лінія потужністю 2 000 000 кв. м панелей нарік для виробництва сендвіч-панелей з мінеральної вати та пінополіізоціанурату і теплоізоляційних плит.

Окрім класичних сендвіч-панелей із теплоізоляційним сердечником на основі мінеральної вати та пінополіізоціанурату компанія «ІЗОБУД» виготовляє фасадні панелі та теплоізоляційні плити. Компанія пропонує на ринку такі бренди, як ISOPIR — плити теплоізоляційні з пінополіізоціанурату, сендвіч-панелі серії ISC для об’єктів з регульованим середовищем і об’єктів сільськогосподарського призначення, а такожсендвіч-панелі серії ISW — для об’єктів промислового призначення. Білоруське підприємство пропонує широкий спектр стінових і покрівельних сендвіч-панелей для об’єктів з агресивним середовищем експлуатації, об’єктів харчового призначення, торгових і складських комплексів, об’єктів енергетичної галузі.

Від заводу — до клієнта

«ІЗОБУД» виготовляє продукцію винятково з високоякісних матеріалів (мінераловатний утеплювач на основі базальтових порід, оцинкована сталь зі стандартним і спеціальним полімерним покриттям, нержавіюча сталь). Готова продукція поєднує в собі міцність, довговічність і стійкість до різних погодних умов.

Сучасне обладнання, вхідний контроль якості сировини та матеріалів, вихідний контроль готової продукції, навчання та атестація працівників, облік відгуків і зауважень споживачів дають можливість «ІЗОБУД» враховувати в організації виробництва всі вимоги ринку, забезпечувати високу якість і надавати письмову гарантію на повний асортимент виробленої продукції.

При цьому «ІЗОБУД» на постійній основі контролює якість упаковки і дбайливість зберігання продукції на виробничому майданчику. На підприємстві розроблена і виготовлена герметична упаковка для збереження продукції під час транспортування та її зручного навантаження і розвантаження на місці монтажу.

Читайте: Комплексні рішення від компанії «МОЛ Україна»

Аграрний вектор

Активний розвиток вітчизняного АПК неможливий без інвестицій у капітальне будівництво. Ферми, склади, елеватори, офісні та інші приміщення необхідно зводити практично у кожному господарстві. Доволі часто це завдання перетворюється для фермерів на складну проблему через брак часу, коштів та кваліфікованих виконавців.

Компанія «ІЗОБУД» від початку свого створення зробила ставку на надання комплексних і доступних за ціною рішень, починаючи від виробництва сучасних будівельних матеріалів і закінчуючи консультуванням клієнтів із виїздом на місце будівництва.

Такий підхід дозволяє фермерам заощадити час, зусилля та кошти, поклавшись на кваліфіковану допомогу технічних консультантів компанії-виробника.

Співпраця з клієнтом передбачає низку послідовних кроків:

  • професійна та оперативна консультація щодо вибору будівельних матеріалів, технічних характеристик запропонованої продукції;
  • підготовка техніко-комерційної пропозиції відповідно до вимог проєкту замовника;
  • підписання договору і підготовка розкладки сендвіч-панелей, теплоізоляційних плит;
  • надання технічної документації та сертифікатів на готову продукцію;
  • організація виробництва і постачання сендвіч-панелей, теплоізоляційних плит, фасонних елементів та комплектуючих;
  • виїзд на об’єкт будівництва для консультації за погодженням із замовником.

Застосування продукції та технологій «ІЗОБУД» дає змогу вчасно та надійно вирішити завдання зведення усіх типів споруд у аграрному комплексі.

Для додаткових питань відправте нам лист на електронну пошту: info@isobud.by, або за тел. +380 891 205 221.

Нагадаємо, про те що, комплексні рішення від компанії «МОЛ Україна» допомагають урахувати особливості роботи техніки та отримати значний економічний ефект.

Читайте також