Новини / Політика     01 січня 2019 00:29

Із 2019-м! Привітання Президента Порошенка

Новорічне привітання президента України Петра Порошенка.

– Дорогі співвітчизники! Ще мить, і літопис 2018 року ляже в архів української історії.

15 грудня, тут, у Святій Софії відбувся Об’єднавчий собор. І тисячі людей, які зібралися на площі, не соромилися сліз. То були сльози радості. Народилася автокефальна православна церква України, визнана світовим православ’ям.

Боротьба за незалежність нашої церкви тривала сотні років, а успіхом увінчалася лише тепер.

Днями, разом із благою вістю про народження Спасителя, Україна отримає довгоочікуваний томос. Це документально засвідчить нашу духовну незалежність.

– Ми стали далі від Москви і ближче до Європи. Ми йдемо своїм шляхом, ніщо не повинно розвернути нас назад. В єдності сила народу.

Боже, нам єдність подай! Хотілося б, щоб самі ці слова стали гаслом для наступного року. Тим більше, що 2019 – це століття Акту Злуки, століття нашої соборності.

Ми нічого не прагнемо більше, як миру. І ніхто не прагне миру більше, ніж ми.

Дозвольте від вашого імені привітати українських воїнів. Це вони гарантують нам тишу і спокій у цю новорічну ніч. Хай вдячність, тепло наших сердець відчують і моряки, які перебувають у російському полоні. І українські політв’язні у російських тюрмах. І наші громадяни, які стали заручниками на тимчасово окупованих територіях.

Я звертаюся до мільйонів співвітчизників в Криму та по той бік Донбасу. Ми обов’язково повернемося до вас із миром, якою б довгою не була дорога!

Дорогі українці, найважче вже минуло, і найгірше вже теж позаду. Попереду поступове зростання економіки і відновлення рівня життя. Це результат спільної нашої кропіткої праці. І головне, в передвиборчій гонитві не затоптати паростки росту пророщені ціною великих жертв і колосальних зусиль кожного з вас.

Бажаю всім щасливого Нового року, щоб наша доля нас не цуралась. Слава Україні!

Джерело: Факти ICTV