Новини / Садівництво     20 червня 2019 12:18

Італійці допомогли посадити в Україні перший промисловий сад мигдалю

Назва підприємства і хто є інвестором цього проекту з українського боку поки що тримається в секреті, проте стало відомо, що італійська компанія Besana допомогла минулого року закласти в Київській області перший в Україні промисловий сад мигдалю на площі 105 га.

Про це повідомляє East-Fruit.

Для посадки використовували італійські саджанці мигдалю із закритою кореневою системою, вирощені за технологією ex-vitro (мікроклонування). Незважаючи на непрості кліматичні умови, випадання саджанців не перевищило 1%.

Читайте: Революція на полі: трактор без водія працює 24 години на добу

У саду встановлена ​​система крапельного зрошення, і кожен саджанець має опору. Схема посадки мигдалю не уточнюється, проте очевидно, що йдеться про посадку інтенсивного типу. Технологічний супровід проекту надають італійські агрономи, які спеціалізуються на мигдалі, фундуку і волоському горіху.

Landlord раніше повідомляв про те, що у 2018 р. Україна посіла третє місце у світі за урожаєм волоського горіха. Завдяки сприятливим погодним умовам і збільшенню площі горіхових садів українські виробники зібрали понад 120 тис. т горіхів, що на 25 % більше, ніж торік.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також