Новини / Інтерв'ю     28 жовтня 2020 11:30

Ірина та Лілія Дудки: Родинний бізнес, жіночий раціоналізм та робота мрії

Відома група компаній «Вілія», яку очолює Євген Дудка, є одним з найкращих прикладів успішного родинного бізнесу. Директору підприємства активно допомагають дружина Ірина — керівниця департаменту внутрішніх та зовнішніх комунікацій та донька Лілія — менеджерка із продажів, департамент агроресурсу

За  словами Ірини Дудки, напружений бізнесовий графік навчив її разом із чоловіком Євгеном цінувати кожну хвилину, проведену в родинному колі.

«Знаєте, тут будуть доречними слова Антуана де Сент-Екзюпері про те, що справжнє кохання — це не тоді, коли ви не можете відвести очей одне від одного, а коли ви дивитеся в одному напрямку», – каже вона.

На її переконання, вони чудово доповнюють одне одного: у Євгена є справжня «ділова чуйка», а себе Ірина називає перфекціоністом, бо під час прийняття важливого рішення довго все обмірковує та одразу прораховує, які можуть бути варіанти розвитку подій.

Читайте: 3 випуск проєкту #ЯБерегиня, 2 сезон

Втім, як каже Ірина Дудка, на роботі кожен член родини займається своїм напрямком: «У нас чітко розподілені обов’язки і кожен знає, за що відповідає. Євген керує, я займаюся усім, що стосується маркетингу та комунікацій, а Ліля опановує агрономічну сферу та продажі».

Сама Лілія розповідає, що на її вибір професії впливало багато факторів. Завжди знала, що це точно буде спеціальність, яка пов’язана з хімією та біологією, оскільки вона дуже любила ці науки. Також надихав приклад батьків та їх відданість справі. До того ж в Україні агробізнес — одна з небагатьох сфер, де можна рости і розвиватися.

«Я дійсно боюся розчарувати тата. Він же мене час від часу підбурює, мовляв, ти маєш мене перевершити, час плине, треба бігти і розвиватися. Відповідно, я просто не можу собі дозволити лінуватися, оскільки всі на мене дивляться!» – каже Лілія Дудка.

Однак приклад власне батька та досвідчених членів колективу дає змогу Лілії активно розвиватися як фахівцеві: «У «Вілії» зібралася напрочуд класна команда. Приємно, коли бачиш, як люди на повну віддаються своїй справі. У нас є такі суперкваліфіковані люди, справжні генії!»

Нагадаємо, Ірина та Лілія Дудки: Бути на коні

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також