Новини / Інвестиції     19 квітня 2024 18:19

Виробництво органічних круп планують запустити на Рівненщині


Компанія FRENDT вирощуватиме круп’яні культури. Незабаром перероблятимуть продукцію, хочуть створити власну торгову марку та продавати крупи на локальному ринку.

Про це AgroPortal.ua розповів власник компанії FRENDT Віталій Шуберанський.

“На півночі Рівненщини ціни на такі базові продукти, як крупи, сьогодні значно вищі, ніж у Києві, через логістику. Ми вже ведемо перемовини з компанією «Органік Стандарт», вони мають проконсультувати нас щодо того, аби в межах нашої наукової діяльності ми могли надалі займатися виробництвом круп”. – сказав бізнесмен.

Виробництво планують організувати на Рівненщині на території науково-дослідного господарства, де розташована лінія з виробництва паливних пелет. FRENDT має намір виділити 150-200 га землі для вирощування органічних зернових культур.

Нагадаємо, на Полтавщині “Лохвицький комбікормовий завод” розширює діяльність та розпочинає зведення круп’яного заводу. Програма USAID Агро підтримала підприємство у розширенні потужностей для переробки зерна кукурудзи та гороху.

Група BGV Геннадія Буткевича, що є співвласником мережі магазинів АТБ, вирішила відкласти будівництво графітового заводу на Балахівському родовищі в Кіровоградській області до 2025 року.

Один із провідних виробників заморожених продуктів в Україні, компанія «Три ведмеді», придбала польську компанію Nordis, яка володіє заводом для виробництва напівфабрикатів і морозива.

Новий завод солоних закусок PepsiCo відкрили під Новосибірськом в Росії, з потужністю виробництва 60 тис. тонн продукції на рік.

Компанія OLIS розробила технологію, виготовила та поставила до Канади обладнання для перероблення ячменю, вівса і гороху в крупи продуктивністю до 60 т/добу та лінію виробництва вівсяних пластівців продуктивністю до 36 т/добу.

Агрохолдинг KSG Agro розробив проєкт будівництва нового заводу для сортування та переробки відходів руйнацій на Херсонщині. Реалізація проєкту відбуватиметься у два етапи. Перший – це сортувальна лінія, яка потрібна, оскільки перероблятимуться різні матеріали – цегла, бетон, метал тощо. На першому етапі кінцевою продукцією переробки буде щебінь, який потім можна використовувати в будівництві. На другому етапі методом пресування ми отримаємо блоки, скажімо, такі як газобетонні станові для будівництва, або плитку, яку можна використовувати в ході відбудови зруйнованих об’єктів. Такий завод в регіоні дуже потрібен, аби звільнити херсонські землі від непотребу, який утворився внаслідок руйнацій від повітряних атак ворога.

Новини за темою:  Україна запускає новий інвестфонд для стратегічних галузей: енергетика, агро, ІТ та медицина у фокусі

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також