Новини / Технології     20 лютого 2020 11:25

Інноваційна платформа Watsons від IBM: планування урожаю, боротьба зі шкідниками та прогноз цін

Корпорація IBM запустила платформу для аграріїв, що з застосуванням штучного інтелекту та хмарних рішень допоможе отримати кращий врожай. Watson Decision Platform for Agriculture також здатна прогнозувати ціни на продукти й допомогти боротися зі шкідниками.

Про це повідомляють Вікна.

Презентуючи платформу Watson AI, корпорація ІВМ  відзначає, що аграріям для отримання доброго врожаю доводиться приймати чимало передсезонних та сезонних рішень.

Для цього необхідно мати багато інформації стосовно ключових факторів, здатних вплинути на майбутній урожай. Штучний інтелект допоможе працівникам сільськогосподарського сектору виконати найскладнішу роботу.

“При отриманні величезної кількості даних від сільськогосподарського обладнання, датчиків і працівників, недоцільно покладатися на інтуїцію або традиційні технології в розумінні того, що вирощувати або що призводить до змін урожайності”, – повідомляє ІВМ.

“Ми заповнюємо цей пробіл, застосовуючи Watson AI до даних. Це дає можливість приймати усвідомлені і впевнені рішення, засновані на доказах”, – стверджує пресслужба корпорації.

Платформа Watson Decision Platform for Agriculture через застосування інтелектуальних алгоритмів, виділяє ключові фактори, здатні вплинути на врожайність: температуру ґрунту, рівень вологості, наявність шкідників чи хвороб тощо.

Озброєні аналітичним прогнозом, аграрії зможуть швидше прийняти рішення стосовно рослин, які варто вирощувати.

Читайте: Платформа для аграріїв xarvioTM BASF визнана найкращою інновацією на виставці у Канаді

В корпорації ІВМ стверджують також, що аграрії мають змогу скористатися безпілотниками та надіслати фотографії в IBM Cloud для аналізу. Чи зробити фото своїх рослин власноруч, аби виявити на них шкідників чи хвороби з допомогою алгоритмів комп’ютерного зору.

Великі виробники зможуть скористатися платформою для планування часу посадок, поливу, внесення добрив та збору врожаю. Також Watson AI зможе спрогнозувати ціни на сільськогосподарську продукцію на світовому ринку.

IBM – не єдина компанія, що працює в аграрному сегменті.

Наприклад, в Ізраїлі є компанія Prospera, яка за допомогою комп’ютерного зору, польових камер, сенсорів і хмарних обчислень точно визначає обсяг води, необхідний для поливу.

Також ефективно працює система Descartes Labs, що машинним зором аналізує супутникові знімки і прознозує урожай.

А компанія Abundant Technologies створила робота для збирання полуниці.

Landlord раніше повідомляв, що платформа Pytag для торгівлі зерном отримає грант у 625 тис. гривень.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також