Новини / Політика     24 вересня 2019 15:25

Інна Мєтєлєва може стати заступником Милованова

Директор британської інвестиційної групи CharterHouse Corporate Partners в Україні та голова ГО «Фундація Аграрна Наддержава» Інна Мєтєлєва може стати заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Про це повідомляє Бізнес Цензор.

До приходу в компанію CharterHouse Corporate Partners Інна Мєтєлєва обіймала посаду заступника голови правління корпорації «Сварог Вест Груп».

Читайте: Мораторій на продаж землі зробив селян утричі біднішими – Тарас Висоцький

Декларацію Інни Мєтєлєвої оприлюднено на сайті Національного агентства з протидії корупції. Згідно з нею, Мєтєлєва у 2018 році отримала 257,2 тис. грн доходу від відчуження нерухомого майна, 7 тис. грн доходу від надання майна в оренду від сільськогосподарського ТОВ «Довіра» («Сварог Вест Груп») і 260 грн благодійної допомоги від цієї агрокомпанії.

У декларації відзначено, що Інна Мєтєлєва володіє 25% ТОВ «Чартерхаус Корпорейт Партнерс Україна» і є кінцевим бенефіціаром ГО «Фундація Аграрна Наддержава».

Landlord раніше повідомляв про те, що шостим заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства став Сергій Ніколайчук.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також