Новини / Політика     24 вересня 2019 15:25

Інна Мєтєлєва може стати заступником Милованова

Директор британської інвестиційної групи CharterHouse Corporate Partners в Україні та голова ГО «Фундація Аграрна Наддержава» Інна Мєтєлєва може стати заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Про це повідомляє Бізнес Цензор.

До приходу в компанію CharterHouse Corporate Partners Інна Мєтєлєва обіймала посаду заступника голови правління корпорації «Сварог Вест Груп».

Читайте: Мораторій на продаж землі зробив селян утричі біднішими – Тарас Висоцький

Декларацію Інни Мєтєлєвої оприлюднено на сайті Національного агентства з протидії корупції. Згідно з нею, Мєтєлєва у 2018 році отримала 257,2 тис. грн доходу від відчуження нерухомого майна, 7 тис. грн доходу від надання майна в оренду від сільськогосподарського ТОВ «Довіра» («Сварог Вест Груп») і 260 грн благодійної допомоги від цієї агрокомпанії.

У декларації відзначено, що Інна Мєтєлєва володіє 25% ТОВ «Чартерхаус Корпорейт Партнерс Україна» і є кінцевим бенефіціаром ГО «Фундація Аграрна Наддержава».

Landlord раніше повідомляв про те, що шостим заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства став Сергій Ніколайчук.

Читайте також

Матеріали по темі