Новини / Технології     07 жовтня 2021 09:30

iField: перша онлайн-платформа з дистрибуції для агробізнесу в Україні

Нова цифрова платформа дозволяє фермерам не тільки легко, зручно і безпечно замовити продукти для агровиробництва, а й отримати консультацію сертифікованих спеціалістів.

Відтепер замовити продукти для агровиробництва онлайн і отримати консультацію сертифікованих спеціалістів – легко, зручно і безпечно. Це можна зробити за допомогою iField.ua – нового формату дистрибуції товарів для агробізнесу, який об’єднує на одній онлайн-платформі: постачальників, незалежних агентів та аграріїв.

Як це працює?

Незалежний торговий агент у своєму кабінеті отримує доступ до товарів українських та міжнародних виробників, самостійно узгоджує з клієнтом ціни, умови оплати та оформлює замовлення.

Виробник отримує повідомлення про створене замовлення та контролює хід його виконання, а клієнт – договір поставки та необхідні документи з електронними підписами.

«Ми маємо багаторічний досвід роботи у класичній дистрибуції і точно знаємо, що потрібно аграрію. Оскільки тенденції в розвитку бізнесу щороку змінюються, а процеси швидко автоматизовуються, ми створили новий і головне – безпечний спосіб співпраці аграрія, торгового агента і виробника. Це поєднання механізмів класичної моделі дистрибуції, знайомої кожному учаснику ринку, з цифровими технологіями та онлайн-сервісом», – зазначив директор iField Олександр Мартиненко.

Проєкт вже підтримали відомі українські та міжнародні виробники й постачальники насіння, засобів захисту рослин та добрив, продукти яких представлені в каталозі.

Читайте: Як отримати врожай кукурудзи 12 т/га у посушливій зоні. Олег Макодзеба, ТОВ «Лан»

iField – це не класичний маркетплейс чи інтернет-магазин, а можливість створити нову категорію незалежних продавців-професіоналів, які зможуть надавати агрономічний сервіс Клієнту без паперової метушні, логістичних та інших непритаманних функцій, з прозорими правилами роботи, достойною винагородою та різноманітними онлайн-рішеннями.

«Ми прибрали зайві процеси, взяли на себе рутинну роботу, щоб Агенти з продажу могли розвиватись як самостійні підприємці, отримувати дійсно мотиваційну платню і сертифікати експертності від виробників», – додав Олександр Мартиненко.

iField в соціальних мережах: Facebook, Instagram 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також