Новини / Трейдинг     02 жовтня 2019 16:17

Євросоюз вводить стандарти утримання курей для імпорту яєць

Торговельна угода, яка готується між ЄС та країнами МЕРКОСУР, передбачає скасування мит на імпорт яєць до Євросоюзу в тому разі, якщо умови утримання курей у експортерів відповідатимуть стандартам ЄС. Такі вимоги ЄС встановлює вперше. На імпорт м’яса птиці та яєчних продуктів умови не поширюються.

Про це повідомляє Європейська правда.

Висунута вимога покликана допомогти підвищити конкурентоспроможність яєць, вироблених у країнах Євросоюзу, щодо імпортної продукції.

Читайте: Українську курятину експортуватимуть до Китаю вже цього року

Як відзначає видання, попередні угоди про вільну торгівлю, що укладалися Євросоюзом (серед яких і Угода про асоціацію між ЄС та Україною), містили амбіційні положення щодо добробуту тварин, але тепер уперше скасування мит обумовили дотриманням певних стандартів.

Видання нагадує, що з 2012 р. фермерам у ЄС заборонили утримувати курей у батарейних клітках, які обмежують рухливість тварин. Дотримання законодавства ЄС, за даними Європейської асоціації переробників яєць, додає 16% до собівартості яйця.

Landlord раніше повідомляв про те, що в разі ратифікації угоди між об’єднанням південноамериканських країн МЕРКОСУР та ЄС на українських трейдерів очікує жорстка конкуренція на світовому ринку зернових.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також