Новини    17 червня 2022 15:33

Єврокомісія запустила торговельну платформу для збільшення експорту українського зерна до ЄС

Сервіс призначений для продажу та купівлі сільськогосподарських товарів між представниками європейської логістики, українськими трейдерами та міжнародними фермерами

16 червня Європейська комісія разом з V_labs та Rail Cargo Group запустила торговельну платформу для зерна Grainlane, яка сприятиме оптимізації експорту зерна з України до держав-членів ЄС.

Про це повідомляється на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Платформа дозволить об’єднувати та зміцнювати контакти між представниками європейської логістики та українськими трейдерами та фермерами на міжнародному рівні.

“Особливістю платформи є те, що на ній одночасно будуть розміщені та торгові, і транспорті запити, що має полегшити процес організації експортних поставок. Тож представники європейської логістики зможуть розв’язувати організаційні питання з українськими партнерами. Останні матимуть змогу в декілька кліків знайти партнерів для експорту своєї продукції, а також нові логістичні рішення”, – повідомляється у джерелі.

Читайте також: Мінімум 4 млн тонн у місяць необхідно експортувати, аби впоратися з новим врожаєм

На платформі вирішуватимуться основні питання перевезень наземним транспортом та формуватимуться нові ділові відносини та ланцюги поставок.

Якщо платформа Grainlane буде широко затребуваною серед представників українських трейдерів та фермерів, до неї буде додано додаткові функції:

  • специфікація перетину кордону
  • база даних попиту на логістику на короткий термін.

Зазначено, що гарантується повна прозорість щодо попиту та пропозиції та оптимальна логістика для продукції.

Нагадаємо, третина потреб на Національній платформі продовольчої безпеки, припадає на Миколаївську та Херсонську області.

Марковська Катерина

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...