Новини / Логістика     28 серпня 2023 11:37

Єврокомісія схвалила створення оператора, який управлятиме терміналом Logport III у порту Дуйсбург

До схвалення з боку Європейської комісії експлуатацію термінала Logport III забезпечував оператор Samskip

Європейська комісія схвалила створення спільного підприємства Ziel Terminal у складі компаній TX Logistik, Duisport та Samskip, пише ЦТС. Зауважується, що завданням оператора є управління терміналом Logport III у порту Дуйсбург.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Спільне підприємство Ziel Terminal з’явилося ще у березні 2023 року. До схвалення з боку Європейської комісії експлуатацію термінала Logport III забезпечував оператор Samskip. Тепер його частка обмежується 49,8%, TX Logistik та Duisport володіють рівними частками — по 25,1%.

За період з березня 2023 року Samskip і TX Logistik запустили нові маршрути, що обслуговують термінал Logport III.

Організований Samskip спільно з литовським оператором LTG Cargo маршрут пов’язує портовий термінал з Каунасом, TX Logistik розпочав виконання перевезень автомобільних напівпричепів за маршрутом Дуйсбург-Падуя.

Термінал Logport III з річною переробною здатністю 250 тис. автотранспортних одиниць займає площу 140 тис. м², на його семи коліях можна приймати поїзди завдовжки до 720 м. Термінал оснащений двома кранами для перевантаження між залізницею та автомобільною дорогою.

Нагадаємо, іспанський залізничний оператор Renfe Mercancías разом з Міністерством транспорту Іспанії реалізують пілотний проєкт із доставлення кукурудзи в контейнерах, щоб перевірити доцільність залізничних перевезень зерна з України.

Латвійська залізниця планує долучитися до українських перевезень зерна цієї осені, заявив голова правління компанії Рінальдс Плявнієкс.

24 березня уряд України ухвалив низку рішень у сфері логістики та розбудови оборонної інфраструктури України, зокрема, рішення щодо організації прямого залізничного вантажного сполучення з портом Рені через територію Молдови.

Міністр транспорту Румунії підтвердив на зустрічі з Єврокомісією про зведення якірної стоянки на території порту Констанца для перевалки зерна, зокрема українського.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також