Новини    31 січня 2022 20:33

ЄС змінив правила видачі ветсертифікатів на яйця, молочку та курятину

Зокрема, правки внесені до формату видачі міжнародного сертифіката для ввезення в Україну яєчних продуктів з ЄС

ЄС змінив правила видачі ветсертифікатів на яйця, молочку та курятину. Про це йдеться у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на сторінці у Facebook.

Зокрема, правки внесені до формату видачі:

  • ветеринарного сертифіката для експорту термічно-обробленого молока та молочних продуктів з держав-членів Європейського Союзу в Україну;
  • міжнародного сертифіката для експорту з Європейського Союзу в Україну желатину та/або колагену, призначеного для споживання людиною;
  • міжнародного сертифіката для ввезення в Україну яєчних продуктів з Європейського Союзу;
  • міжнародного сертифіката для ввезення в Україну м’яса птиці з Європейського Союзу.

Як зазначається, правки внесені у зв’язку із вступом у дію нової версії системи видачі ветеринарних сертифікатів державами — членами Європейського Союзу: TRACES NT замість раніше діючої TRACES Classic.

«Разом з цим, у випадку видачі вищезазначених сертифікатів у паперовому вигляді (без використання системи TRACES), форми мають бути ідентичними до тих, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі «Погоджені форми ветеринарних сертифікатів» — «Європейський Союз», за винятком додання офіційної мови держави—члена ЄС, за посиланням», — повідомили у  Держпродспоживслужбі.

Раніше Landlord повідомляв, що Україна вирішує питання сертифікації української пшениці з Китаєм.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...