Новини    01 травня 2022 11:59

ЄС запропонує поступово відмовитися від російської нафти до кінця року – Bloomberg

ЄС планує запропонувати заборону на імпорт російської нафти з кінця року, а до того моменту поступово вводитимуться обмеження.

Європейський Союз планує відрізати Сбєрбанк від системи SWIFT у межах шостого пакета санкцій проти рф. Натомість запропоноване нафтове ембарго повноцінно працюватиме з кінця року, повідомляє ділове видання Bloomberg.

ЄС планує запропонувати заборону на імпорт російської нафти з кінця року, а до того моменту поступово вводитимуться обмеження. Раніше повідомлялося, що спершу під заборону може потрапити російська танкерна нафта, а згодом – трубопровідна.

Також обговорювалися для скорочення нафтових доходів рф обмеження цін та спеціальні механізми оплати через ескроу-рахунки та тарифи.

Окрім цього, РБ також включать до шостого санкційного пакета за її роль у російському вторгненні, у ході якого вона, зокрема, виступала як плацдарм для російських військ.

ЧитайтеАгентство Moodyʼs знизило рейтинг Росії до переддефолтного рівня

Серед інших пропозицій, які обговорюватимуть у межах нового пакету санкцій, – обмеження на консалтингові та хмарні послуги, а також на купівлю нерухомості. Також може бути схвалено більше індивідуальних санкцій, зокрема на військових чиновників, магнатів та їхніх соратників, а також відповідальних за воєнні злочини росіян в Україні.

Нагадаємо, 12 квітня рф допустила дефолт за зовнішнім боргом, оскільки пропонувала власникам облігацій виплати в рублях, а не в доларах.

Раніше Landlord повідомляв, що інфляція в Росії може перевищити 20% вже 2022 року.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...