Новини / Фінанси     23 січня 2019 13:09

Єгипет змінив процедуру оплати імпортної пшениці. Чи вигідно це аграріям?

Головний державний імпортер Єгипту – компанія GASC спростила процедуру оплати іноземним компаніям за зерно. Кошти за товар можна буде отримати одразу після відправлення вантажу. Тоді як сьогодні з імпортерами розраховуються протягом 180 днів.

Про це повідомляє УкрАгроКонсалт.

Міністерство продовольства та внутрішньої торгівлі Єгипту заявило про спрощення системи розрахунків з імпортерами за пшеницю та зерно, закуплені за державними тендерами.

Основою стане акредитив (тобто документ одній кредитній установі щодо виплати коштів іншій) після надання необхідних документів – letter of credit on sight.

Читайте: Китайці вирізали QR-код на 4 гектарах пшениці

У такий спосіб аграрії зможуть отримувати кошти за пшеницю одразу після надання всіх вантажних та інших документів. Впровадження такої процедури дозволить знизити витрати підприємств, адже компанії зможуть отримати кошти набагато швидше.

Як раніше повідомляв Landlord, Філіппіни імпортували рекордні 1,3 млн тонн української пшениці. Такими є дані за п’ять місяців експортного сезону зернових з України (липень-листопад 2018). Обсяги закупівель української пшениці на Філіппіни зросли на 19% і перевищили цей вид імпорту за весь минулий сезон.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також