Новини / Технології     29 травня 2020 18:01

Як зробити ризики своєю ринковою перевагою

Для чого створена екосистема хмарних IT-продуктів LIGA360 і які можливості вона дає користувачам

Карантинні обмежувальні заходи, посуха, запровадження ринку землі, безлад у правових відносинах, рейдерство та неочікувані зміни у законодавстві — це далеко неповний перелік проблемних факторів, яким сьогодні змушені протистояти агровиробники. Ситуація нерідко ускладнюється відсутністю доступу до своєчасної об’єктивної інформації, що може призвести до негативних наслідків.

З метою допомогти агрокомпаніям налагодити ефективний механізм відстежування потенційних загроз на ринку та отримання необхідної інформації було створене спеціальне інформаційно-аналітичне рішення — екосистема хмарних ІТ-продуктів LIGA360.

Онлайн-система LIGA360 інтегрувала всі продукти та системи компанії «ЛІГА:ЗАКОН» в єдиний інформаційний простір, щоб об’єднати команди, які працюють віддалено. Це низка спеціальних інформаційно-правових рішень для управління бізнесом.

LIGA360 — багатофункціональне рішення, що складається з кількох блоків. У першу чергу воно дає змогу бути в контексті та відстежувати:

● суперечливі законодавчі зміни в очікуванні відкриття ринку землі;
● активізацію рейдерських атак у період посівної;
● стан контрагентів, партнерів, конкурентів та свого підприємства;
● перерозподіл ринку.

При цьому вона дозволяє налаштувати робочий простір з необхідними функціональними модулями під потреби кожного спеціаліста та об’єднати усіх співробітників у єдиному середовищі для командного управління ризиками правого та ринкового характеру. А також автоматизувати створення і подання звітності, моніторити усі зміни законодавства та перебіг земельної реформи.

Важливо, що система дає змогу отримувати автоматичні сповіщення про початок реєстраційної процедури щодо земельної ділянки та іншої нерухомості, перевіряти партнерів та контрагентів і контролювати учасників кожного тендеру.

Для зручності клієнтів екосистема хмарних IT-продуктів LIGA360 може розподілятися за функціоналом у межах однієї компанії відповідно до пакету, на який підписаний користувач. Це окремий сервіс для керівника бізнесу, окремий — для головного бухгалтера, юриста, PR-менеджера тощо. Завдяки цьому кожен профільний керівник зможе відстежувати свій напрям та в онлайн-режимі мати повний доступ до необхідної інформації, а також ділитися з колегами, які працюють в середовище LIGA360.

Так, наприклад, юрист агрокомпанії матиме доступ до аналітичної системи перевірки та моніторингу контрагентів і в разі потреби здійснюватиме пошук інформації по базі більш ніж 6,5 млн юридичних осіб України.

PR-менеджер зможе скористатися перевагами системи аналізу та моніторингу медіапростору з автоматичним відстеженням всіх згадок про бренд у соцмережах, інтернеті та традиційних ЗМІ в режимі 24/7.

Читайте: Тарас Висоцький: Фермери отримають усі компенсації по державних програмах підтримки агрогалузі.

Втім, можливості онлайн-системи дають змогу сформувати необхідний пакет інформаційних рішень для кожного працівника агрокомпанії. Особливо це важливо у плані стеження за постійними законодавчими змінами та можливими змінами статусу тих чи інших об’єктів: земельних ділянок, об’єктів нерухомості, підприємств тощо. Можна буде миттєво відстежити такі суперечливі моменти, як зміна призначення земельної ділянки чи початок процедури банкрутства когось із контрагентів. Тобто потурбуватися про безпеку власного бізнесу.

Один із найдієвіших засобів протистояння рейдерським атакам у агросекторі — наявність актуальної повної інформації про правочинність тих чи інших угод та документів, а також про статус і справжнього власника кожного земельного паю.

LIGA360: як це працює

 

Моніторинг ризиків та можливостей — показує вплив тих чи інших подій на бізнес. Зручний чат для спільної роботи з документами допомагає залучати команду до оцінки, обговорення та узгодження рішень для мінімізації ризиків.

Бізнес-розвідка — сповіщення про результати тендерів, зміни статусу партнерів компанії, бенефіціарів, засновників, а також конкурентів.
Смарт-сигнали — цілодобовий моніторинг статусу судових рішень, законів, нормативних актів, власності на нерухомість та миттєві сповіщення у разі змін для оперативного реагування.

Персоналізовані новини — можливість налаштувати під свої потреби стрічку новин та отримувати оперативну інформацію з понад 20 000 медіа, щоб своєчасно відреагувати на репутаційні ризики.

Єдиний online робочий простір — всіх користувачів однієї компанії об’єднує спільне середовище з доступом до продуктів компанії «ЛІГА:ЗАКОН» та чатом для професійного спілкування на гострі для бізнесу теми.

Підписатися на ефективне комплексне інформаційно-аналітичне рішення для агробізнесу LIGA360  може будь-яке підприємство в Україні, обравши необхідний пакет послуг з відповідною абонентською платою.

Нашадаємо, про те що Тарас Висоцький розповів, що фінансування за минулий рік аграрії отримають вже у червні, кошти по програмах-2020 надійдуть лише у IV кварталі

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також