Новини / ВІДЕО / Інтерв'ю     06 жовтня 2020 16:50

Ольга Фрич: за рахунок технології ми компенсували нестачу вологи на озимині

Завдяки співпраці з компанією «Ерідон» і застосуванню сучасних технологій у господарстві «Фортуна» отримали нормальну врожайність озимої пшениці

 

ПАП «Фортуна» розташоване у Заліщицькому районі Тернопільської області. В обробітку перебуває 6000 га. В сівозміні – кукурудза, соняшник, цукрові буряки і озимий ріпак. Ключова культура у господарстві – озима пшениця, середня врожайність якої становить 7 т/га, а максимальна – до 10 т/га. Попри несприятливі погодні умови для озимих культур, на полях ПАП «Фортуна» вдалося отримати нормальну врожайність і в цьому році.

Одним із факторів успішної роботи господарства можна назвати співпрацю із компанією «Ерідон».

«Ми нещодавно почали співпрацювати із «Ерідон» і жодного разу про це не пошкодували. «Ерідон» запропонував нам оптимальні умови придбання продукції і ми у них закупили практично увесь необхідний обсяг ЗЗР та добрив. Мені імпонує те, як працюють менеджери «Ерідону». Вони щодня цікавляться нашими справами, телефонують, привозять якісь нові препарати, оглядають поля, щось порадять. Для нас це дуже важливо, оскільки у «Ерідоні» працюють кваліфіковані фахівці, які завжди можуть надати ефективні рекомендації», – стверджує Ольга Фрич, директорка ПАП «Фортуна».

На підтвердження своїх слів Ольга Фрич навела приклад із вирішенням проблеми поганого стану сходів озимої пшениці, які постраждали від нестачі вологи восени та взимку. В результаті у березні на багатьох полях були наявні слабкі проріджені сходи рослин.

«За рекомендацією фахівців «Ерідон» ми внесли по 0,5 л/га препарату Міллерплекс, для того, щоб розкущити рослини. Препарат спрацював на відмінно, почалося активне галуження, і ми отримали по 5-6 млн/га колосків на озимій пшениці, а в результаті – хорошу врожайність», – розповіла директорка.

Також на полях ПАП «Фортуна» широко застосовується препарат Розалік B для обробки посівів соняшнику і озимого ріпаку. Ольга Фрич виділила такий позитивний момент співпраці із компанією «Ерідон» як здійснені фахівцями компанії детальні аналізи агрохімічного складу ґрунтів господарства.

«Результати аналізів «Ерідону» чітко співпали із нашими даними, що свідчить про те, що вони точні і об’єктивні. Тому ми й надалі працюватимемо із «Ерідоном» у цьому напрямку, тим більш, що їхні спеціалісти не просто роблять аналізи ґрунтів, але й надають супутні агрономічні рекомендації щодо покращення родючості полів», – завершила керівник господарства.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав про те, як економіст Ольга Фрич стала директором господарства «Фортуна» на Тернопільщині і опанувала всі тонкощі аграрної діяльності.

Читайте також