Новини / Кейси     11 грудня 2019 11:49

Як сімейне фермерське господарство на Рівненщині розвиває агротуризм

Сімейне фермерське господарство «Надія», що в селі Шпанів Рівненського району, має безліч ідей для агротуризму і втілює їх у життя. Наразі родина фермерів облаштувала нову локацію для туристів – агросадибу з осетровим ставком та апібудиночком.

Про це повідомляє Seeds.

Власники ферми «Надія» Ярослав та Лариса Паламарчуки агротуристичним бізнесом займаються давно. Цього року вони взяли участь в обласному конкурсі проєктів територіальних громад і як переможці отримали на розвиток своєї ідеї суму 150 тис. грн із бюджету області.

Читайте: Кейс: як канадська сім’я побудувала масштабний тепличний бізнес ФОТО

Ферма «Надія» розташована на туристичному зеленому маршруті «Медове коло», що пролягає через 5 районів Рівненщини і має довжину майже 300 км. Ця територія приваблює туристів, тому на ній створюють місця для відвідування.

В агросадибі Паламарчуків уже цього літа зможуть перепочити та залишитися на нічліг туристи.

«Ідея виникла спонтанно. Біля нашої садиби постійно проїжджають велосипедисти. Часто вони шукають, де відпочити. От і вирішили облаштувати територію для подорожуючих. Так, перепочити туристи зможуть у перголі під виноградними гронами. Також можна буде пограти у теніс в альтанках», – розповідає Ярослав Паламарчук.

Туристам на фермі є що показати: це і осетри в штучній екологічній водоймі, і ожинове поле, і апібудиночок.

«Він містить ніші, куди ставитимуть вулики з медом. Турист, відпочиваючи, зможе отримати сеанс апітерапії», – пояснює господар.

Landlord раніше повідомляв про те, як болградські фермери знайшли спосіб привабити туристів на українських Дорогах вина та смаку.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також