Новини / Політика     17 жовтня 2019 09:08

Як Поплавский заробляв 2$ млн на місяць та чому вкладає гроші в агробізнес

Співочий ректор Михайло Поплавський повідомив журналістам, що збирається переїжджати в село та переорієнтовується на агробізнес.

Про це шоумен розповів в ефірі «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Ще зовсім недавно відомий на всю країну «співочий ректор» та екс-народний депутат Михайло Поплавський займався ресторанним бізнесом та заробляв мільйони доларів. Нині він вирішив інвестувати в агробізнес.

«Я вже завершив свою кар’єру ректора, хочу просто поїхати в село – ставок відпрацював, карасів запустив, можна вже мемуари писати», –  розповів Михайло Поплавський журналістам.

Шоумен має аграрний бізнес й надалі збирається інвестувати саме в нього. На сьогодні Михайло Поплавський має молочну товарну ферму, а також орендує три гектари землі. Чи буде викуповувати їх після того, як в країні запустять ринок землі, «співочий ректор» ще не вирішив. Говорить: просто ще не замислювався над цим питанням.

Читайте: Побудова агробізнесу за принципами НАТО від Євгена Дудки

Михайло Поплавський пригадує: ще кілька років тому хороші прибутки в бізнесі приносили заправки та ресторани й «чебуречки», побудовані вздовж трас. За його словами з 2004 по 2006 роки заробляв по 2 мільйони доларів щомісяця. Зараз таких прибутків уже не має, максимум – 15-20%.

«Тоді ми були єдиними на трасі. Поплавський був єдиним на трасі. Моєю мрією було зробити трасу українською, тому що були українська кухня, українські вареники, борщ. Була ідеологія. Я у це свідомо вірив і робив», – розповів Поплавський.

Правда, довелося зіткнутися й з досить сумною реальністю. «Я навіть найближчих родичів повиганяв зі свого бізнесу, бо вони не те що крали, а просто брали машинами. Це ж неприємно», –  говорить шоумен.

Після проведення ювілейного концерту Михайло Поплавський збирається переїжджати до села. Поки що ж його аграрний бізнес підтримують син та брат.

Landlord раніше повідомляв, що Михайло Поплавський на останніх парламентських виборах не потрапив до Верховної ради.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також