Новини    23 березня 2020 14:12

Як коронавірус знищує малих фермерів – Іван Фурсенко

Карантинні обмеження на торгівлю, запроваджені урядом у зв'язку із розповсюдженням пандемії коронавірусу, стали серйозною проблемою для дрібних фермерів, які не можуть реалізовувати свою продукцію. 

Такий меседж на своїй сторінці у Facebook розмістив перший заступник керівника Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іван Фурсенко.

За словами Івана Фурсенка, в Україні 80% овочів та городини реалізовується на сільськогосподарських ринках малими сільськими товаровиробниками, продукція яких не представлена у продовольчих мережах супермаркетів. Крім того, гостро постає питання, по суті, виживання пенсіонерів, для яких ринок був важливим джерелом дохідності.

Читайте: Через карантин Україна не обмежуватиме агроекспорт – Тарас Качка

“Поширення вірусу на відкритому повітрі з відносно невеликою концентрацією людей значно менше, ніж в закритих торгівельних мережах. Можливо уряду доцільно виключити з переліку заборони функціонування сільгоспринків, принаймні в сільській місцевості. Це дозволить малим громадам зберегти економічні активність населення та сприятиме бодай відсутності рецесії їх розвитку”, – переконаний Фурсенко.

Нагадаємо, раніше торговельний представник України Тарас Качка заявив, що Україна не обмежуватиме агроекспорт!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...